More Website Templates @ TemplateMonster.com - May 05, 2014!

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna to malowana światłem historia miłości i wielkich emocji.

Zapraszam na niepowtarzalny, artystyczny reportaż ślubny, sesję dla par, sesję narzeczeńską, czy wesele w plenerze. Wszystko to zamknięte w pięknych i niepowtarzalnych kadrach.

Fotografia ślubna to jedna z najpiękniejszych pamiątek, którą z przyjemnością dla Ciebie wykonamy.


Galeria

Fotografia wizerunkowa

Zdjęcie wizerunkowe, to Twoja wizytówka!

Tego typu fotografia (najczęściej biznesowa) jest niezbędnym narzędziem w komunikacji dzisiejszego świata. W świecie korporacji pierwsze wrażenie często decyduje o sukcesie, dlatego profesjonalnie dopracowane zdjęcia liderów firmy to jeden z najważniejszych elementów jej wizerunku.

Zdjęcia wizerunkowe mają na celu opowiedzieć historię – ukazują to w jakim obszarze dana osoba pracuje oraz to jakim jest człowiekiem.

Galeria

Portret

Portet to fotograficzna opowieść o samym sobie. Wyraź siebie tak, jak tego oczekujesz.

Siła portretu tkwi w tym, że w ciągu ułamka sekundy udaje nam się pojąć coś z życia fotografowanej osoby. Sebastiao Salgado. Fotografia portretowa to skupianie się na człowieku, jego wyglądzie czy emocjach. Myśląc o portrecie na myśl nie raz przyjdzie nam obraz namalowany przez artystę. Fotograf to właśnie taki malarz który swoim aparatem, światłem oraz tłem fotografowaną „maluje" obraz fotografowanej osoby Galeria

Glamour

Fotografia glamour jest skierowana do każdej kobiety, która chce poczuć się piękna, uwodzicielska i zmysłowa.

Zdjęcia glamour to forma portretu zawierająca elementy fotografii modowej i buduarowej. Ten typ fotografii skupia się przedewszystkim na pięknie osoby fotografowanej, podkreślając jej naturalne cechy w artystyczny, pełen seksapilu sposób. Do tego celu używa się właściwego oświetlenia, makijażu, kompozycji oraz wyszukanej pozy.

Galeria

Dzieci

Sesja dziecięca doskonale sprawdzi się przy okazji ważnych wydarzeń: chrzcin, komunii czy urodzin dziecka, jednak nie tylko. Można ją zrealizować w dowolnym momencie bez żadnej ważnej okoliczności. Każdy dzień z życia dziecka warty jest przecież zapamiętania.
Galeria

Chrzest

Chrzest świętym jest jednym z najważniejszych wydarzeń w chrześcijańskim życiu małego dziecka i Waszej rodziny, którego nikt i nic nie jest w stanie powtórzyć. Jako doświadczony fotograf na Chrzest Święty oferuję Wam profesjonalne uwiecznienie tych niezapomnianych chwil na fotografiach, które przez lata będą namacalną pamiątką tego radosnego dnia!Można ją zrealizować w dowolnym momencie bez żadnej ważnej okoliczności. Każdy dzień z życia dziecka warty jest przecież zapamiętania.
Galeria
Subskrybuj Newsletter
Prośba o subskrypcję została wysłana!
www.000webhost.com